Cooking Fever czyli aplikacja od 4 lat dla chłopców i dziewczynek Reviewed by Momizat on . Polecam każdemu aplikację Cooking Fever, czyli Gorączkę gotowania. Jest to zręcznościowa gra, która działa na większości tabletów. Na smartfony nie nadaje się z Polecam każdemu aplikację Cooking Fever, czyli Gorączkę gotowania. Jest to zręcznościowa gra, która działa na większości tabletów. Na smartfony nie nadaje się z Rating: 3.1
You Are Here: Home » GRY i APLIKACJE » Cooking Fever czyli aplikacja od 4 lat dla chłopców i dziewczynek

Cooking Fever czyli aplikacja od 4 lat dla chłopców i dziewczynek

Cooking-Fever-czyli-Gorączka-gotowania-aplikacja-dla-dzieci-i-dorosłychPolecam każdemu aplikację Cooking Fever, czyli Gorączkę gotowania. Jest to zręcznościowa gra, która działa na większości tabletów. Na smartfony nie nadaje się z uwagi na sporo małych ikonek, które należy odpowiednio przesuwać palcami. Cooking Fever zalecam dla dzieci od 4 lat, ale na wyższych levelach pięciolatkowie czy sześciolatkowie mogą mieć trudności. Przyznam szczerze, że sam po 30 levelu miałem sajgon na kuchni. Tak, jest to gra rodzinna, czasem trzeba dziecku pomóc, pokazać co najpierw trzeba zrobić i jak zarządzać lepiej czasem.

cooking fever aplikacja dla dzieci

Gra to typowa zręcznościówka, w której obsługujemy klientów przychodzących z zamówieniem. Na początku jest jedna restauracja, potem za zdobyte diamenty można odkrywać inne restauracje, piekarnie etc.

Cooking-Fever-restauracje-kawiarnie-misje

Jak zwykle w takich grach można wydać prawdziwe pieniądze, dzięki czemu szybciej levelujemy, osiągamy wyższy poziom, lepiej rozwijamy restauracje i mamy fajniejsze dodatki. Na szczęście nie ma w tym przesady i nie trzeba grać tygodnia, by uzyskać parę gwiazdek potrzebnych do rozwoju sprzętów, czy wystroju wnętrz.

Cooking-Fever-ulepszanie-restauracji

Na początku mamy akcesoria kuchenne, które nam przypalają, szybko się psują i ograniczają możliwości przygotowania produktów. Trzeba więc pieniądze, ale i gwiazdki, rozsądnie wydawać. Gra się bardzo przyjemnie, każdy level to dodatkowi goście w naszej restauracji, to nowe bardziej skomplikowane zamówienia oraz krótszy czas oczekiwania. Trzeba zarządzać czasem, kolejnością, iść na kompromis ale przede wszystkim mieć zawsze gotowe półprodukty, z których jesteśmy w stanie przygotować produkty do wydania.

Cooking Fever jest bardzo prosta i intuicyjna więc nie przeszkadza to małym dzieciom w poruszaniu się poprzez menu, upgready, startowanie levelu. Nie ma tam krwii, złości, brzydkich ikonek. Jest kolorowa, ładna graficznie, czytelna i przyjemna. Oczywiście jak każda gra wywołuje emocje i należy uważnie obserwować swoje dzieci, bo każda porażka, możę powodować frustrację, złość i wtedy musimy być przy dziecku by odpowiednio zareagować.

Gierka jest dostępna na Androida, iOS oraz na sprzęty z Windowsem, zajmuje około 100 mb i nie obciąża procesora. Zalecana jest dla dzieci 3+ ale wydaje mi się, że trzylatkowie mogą tylko poklikać i poprzeciągać ikonki, ale nic poza tym. Dorośli na pewno odnajdą się w wyższych levelach, gdzie dzieci, szczególnie młodsze nie będą w stanie wyrobić się w czasie z przygotowaniem produktów.

Atrakcyjna graficznie
Grywalność
Stopień skomplikowania gry
Prostota w obsłudze
Mikroopłaty
3.1
ciekawa

Gra dla dzieci, ale również dla dorosłych. Warta sprawdzenia i poświęcenia chwili czasu. Aplikacja z mikroopłatami więc na wyższych levelach, trzeba będzie niestety dokonać wpłat, jeśli będzie chciało grać się dalej.

About The Author

Number of Entries : 43

Comments (1)

Leave a Comment

*

code

© 2013 Autor MojaLegia.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Scroll to top