Głosowanie na Maskotkę The World Games 2017 we Wrocławiu Reviewed by Momizat on . Zwykle nie zajmuję się takimi rzeczami i nie piszę o nich na blogu ale tym razem zrobiłem wyjątek. Uwielbiam gry komputerowe, choć obecnie mam na nie coraz mnie Zwykle nie zajmuję się takimi rzeczami i nie piszę o nich na blogu ale tym razem zrobiłem wyjątek. Uwielbiam gry komputerowe, choć obecnie mam na nie coraz mnie Rating: 0
You Are Here: Home » GRY i APLIKACJE » Głosowanie na Maskotkę The World Games 2017 we Wrocławiu

Głosowanie na Maskotkę The World Games 2017 we Wrocławiu

Głosowanie na Maskotkę The World Games 2017 we Wrocławiu

Zwykle nie zajmuję się takimi rzeczami i nie piszę o nich na blogu ale tym razem zrobiłem wyjątek. Uwielbiam gry komputerowe, choć obecnie mam na nie coraz mniej czasu. Lubię również, kiedy trzeba docenić czyjąś pracę a szczególnie gdy są to rysunki dzieci.

Często jest tak, że rodzice zamiast dzieci wykonują różne prace plastyczne konkursowe. Rysują za swoich maluchów, budują, kleją, wycinają. Dzieje się to już od przedszkola, ciągnie się w szkole. Zamiast uczyć maluchów od dziecka, że ich prace mimo niedoskonałości posiadają swoje atuty, dorośli wolą to zrobić za nich. Takie oszukiwanie nie jest dobre. Raczej zniechęca dziecko, które widzi, że mama czy tata lepiej rysują, malują, odwzorowują postacie, przestrzeń etc. Więc zamiast wykonywać projekty za dzieciaki, wspomóżmy ich dobrym słowem, cierpliwością oraz pomysłami i wiedzą a same nabiorą umiejętności z czasem.

W przypadku konkursu Maskotki 10. Światowych Igrzysk Sportowych The World Games, które odbędą się w 2017 roku we Wrocławiu, to dzieciaki są w pełni odpowiedzialne za te prace. Stąd właśnie ten tekst. Do 13 Lutego 2015 roku trwa głosowanie. Zachęcam do wzięcia udziału w tym konkursie tutaj jest link http://www.wroclaw.pl/sonda/maskotka/. Wygra praca, która oczywiście zbierze największą liczbę głosów.

Głosowanie na Maskotkę The World Games 2017 we Wrocławiu

Jednym głosem możemy wesprzeć autora, malucha, który liczy na wygraną. Przyczynić się do czyjegoś szczęścia. Dając dziecku wiarę w siebie i moc, którą może kiedyś wykorzysta w pięknym celu. Do finałowego konkursu trafiło pięć prac, które zostały wybrane spośród 620 nadesłanych prac. Prace te przedstawiają Sowo-Kota, Krasnoludka, Pszczołę, Lwa, oraz postacie Jasia i Małgosi. Ja już zagłosowałem i ciekawy jestem wyników konkursu, które ogłoszone zostaną 16 lutego 2015 roku. Nagrodą główną dla autora pracy jest pakiet sportowo-turystyczny o wartości do 10 tys. zł, w skład którego wchodzą bilety na zawody sportowe rangi mistrzostw świata lub mistrzostw Europy odbywające się w Polsce lub w kraju ościennym dla wszystkich członków zespołu konkursowego, opiekuna zespołu i jednego opiekuna grupy, przejazd w obie strony, zakwaterowanie, wyżywienie oraz zwiedzanie lokalnych atrakcji turystycznych.

Nagrodą za II miejsce jest pakiet sportowo-turystyczny o wartości do 8 tys. zł, a za III miejsce pakiet sportowo-turystyczny o wartości do 5 tys. zł. W skład obu tych pakietów wchodzą bilety na zawody sportowe rangi mistrzostw świata lub mistrzostw Europy odbywające się w Polsce dla wszystkich członków zespołu konkursowego, opiekuna zespołu i jednego opiekuna grupy, przejazd w obie strony, zakwaterowanie, wyżywienie oraz zwiedzanie lokalnych atrakcji turystycznych.

Dodatkowo spośród wszystkich oddanych w konkursie głosów Organizator rozlosuje i nagrodzi 10 osób. Do wygrania ponoć są pakiety o charakterze sportowo-promocyjnym, typu gadżety i akcesoria do uprawiania różnych dyscyplin sportowych, każdy o wartości 100 zł.

About The Author

Number of Entries : 43

Leave a Comment

*

code

© 2013 Autor MojaLegia.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Scroll to top