Let’s create! Pottery czyli świetna aplikacja nie tylko dla dzieci Reviewed by Momizat on . Jest wiele różnych aplikacji na smartfony oraz tablety dla dzieci. Jedne uczą spostrzegawczości, liczenia, rozwiązywania problemów, zręczności, a niektóre kreat Jest wiele różnych aplikacji na smartfony oraz tablety dla dzieci. Jedne uczą spostrzegawczości, liczenia, rozwiązywania problemów, zręczności, a niektóre kreat Rating: 3.8
You Are Here: Home » GRY i APLIKACJE » Let’s create! Pottery czyli świetna aplikacja nie tylko dla dzieci

Let’s create! Pottery czyli świetna aplikacja nie tylko dla dzieci

gra dla dzieci na smartfona lets crerate pottery

Jest wiele różnych aplikacji na smartfony oraz tablety dla dzieci. Jedne uczą spostrzegawczości, liczenia, rozwiązywania problemów, zręczności, a niektóre kreatywności. Garncarstwo może się wydawać nudne, żmudne i trochę zapomniane, ale takie nie jest. To świetna aplikacja na nasze kochane smartfony czy tablety. Doskonała zabawa zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Polecam oczywiście na początku ściągnąć sobie wersję darmową, Pottery Lite i sprawdzić swoje możliwości. Jesli się spodoba to wersja pełna kosztuje zaledwie 15 zł. Czyli mniej niż pójście do kina, zabawka dla dziecka, gra planszowa, a zabawy jest na wiele dni.

Czym jest aplikacja Let’s create! Pottery?
W skrócie jest to lepienie garnków, waz, pucharów, wazonów. Różnorodność materiałów, wzorów, kolorów, dodatków jest spora, dzięki czemu nie da się szybko znudzić. Wszystkie one są oczywiście dostępne dzięki sprzedaży naszych dzieł na aukcji, lub z misji, które uczą nas jak wykonywać odpowiednie kształty. Wykonywanie naczyń na zamówienie w Let’s Create! Pottery nie jest banalne i zajmuje trochę czasu. Dostajemy za to ciekawe nowe możliwości, które popychają nas dalej i dalej aż w końcu stajemy się mistrzami gancarstwa.

wazy wazony kielichy z aplikacji pottery

Let’s create! Pottery HD to kreatywna aplikacja.
Nawet na początku w darmowej wersji, mając niewiele wzorów i parę kolorów możemy wykreować wiele świetnych, różnych wazonów, naczyń, kielichów. Działa to zarówno na dzieci jak i dorosłych. Ściągając tą aplikację chciałem przetestować, czy oby będzie nadawała się dla 5 latka. Okazało się, że sam zgłębiłem wszystkie możliwe opcje gry, zanim pokazałem grę dziecku. Podziałało to również na moją żonę więc śmiało mogę powiedzieć, że jest to gra dla wszystkich. Dla młodszych i starszych.

proces tworzenia wazonów w grze pottery w aplikacji android

Korzystanie z aplikacji
Menu w grze jest w języku polskim ale 4 czy 5 letnie dziecko nie będzie miało żadnych problemów z zapamiętaniem co należy zrobić, by uformować wazon, wypalić do w piecu, nałożyć na niego wzory, pokolorować i oddać na aukcję. Nie będzie również problemu w poruszaniu się w sklepie i przy zakupie kolejnych wzorów, motywów, kolorów.

przykładowe wazony w grze Pottery dla androida

Let’s create! Pottery dostępna jest na androida, na iOS’a oraz na Windowsy więc, każdy będzie miał do tej aplikacji dostęp.

PLUSY

 • Świetna gra dla dzieci 3-6 lat
 • Świetna gra dla dorosłych
 • Posiada wersję darmową
 • Wersja pełna nie kosztuje wiele
 • Mnóstwo dodatków w grze
 • Gra online
 • Uczy, bawi, zabija nudę
 • Dla każdego, zarówno dla dziewczyn i chłopaków

MINUSY

 • Przydałoby się więcej materiałów
 • Proces wypalania – tutaj też można byłoby wprowadzić modyfikację
 • Uzależnia
Atrakcyjna graficznie
Grywalność
Stopień skomplikowania gry
Prostota w obsłudze aplikacji
Mikroopłaty
Różnorodność misji
3.8
Świetna

Warto zainstalować gierkę, choćby wersję demo, by sprawdzić czy ta aplikacja przypadnie nam do gustu. Jeśli tak, to gra nie jest droga a możliwości, które daje pełna wersja są naprawdę bardzo duże.

About The Author

Number of Entries : 43

Comments (2)

Leave a Comment

*

code

© 2013 Autor MojaLegia.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Scroll to top