Najlepsze chusteczki nawilżane na rynku to Linteo Baby Reviewed by Momizat on . Spośród wielu przetestowanych nawilżanych chusteczek okazało się, że te najtańsze wypadają najlepiej. Często dzieje się tak, że to nie cena ani marka przekonują Spośród wielu przetestowanych nawilżanych chusteczek okazało się, że te najtańsze wypadają najlepiej. Często dzieje się tak, że to nie cena ani marka przekonują Rating: 0
You Are Here: Home » PRZYDATNE » Najlepsze chusteczki nawilżane na rynku to Linteo Baby

Najlepsze chusteczki nawilżane na rynku to Linteo Baby

Chusteczki nawilżane Linteo Baby

Spośród wielu przetestowanych nawilżanych chusteczek okazało się, że te najtańsze wypadają najlepiej. Często dzieje się tak, że to nie cena ani marka przekonują mnie do wyboru, tylko chęć spróbowania czegoś nowego i porównania go z innymi. Oczywiście moja subiektywna ocena opiera się na próbach wielu różnych marek produktów.

Linteo Baby mają ciekawy, delikatny, łagodny zapach, który nie jest wyrazisty, ani mocny, nie pozostaje na długo. W dotyku są miłe, średnio wilgotne, bez wyraźnego uczucia śliskości, mydlin czy kremu. Bardzo szybko wysychają na skórze zostawiając neutralne uczucie. Używane podczas atopowego zapalenia skóry, jako jedne z niewielu nie drażniły, oraz były obojętne dla skóry.

Chusteczki te są najczęściej polecane dla dzieci, do przemywania rączek, buzi, czy pupy oraz całego ciała. Kiedy okres niemowlęcy minął w dalszym ciągu mam w magazynku co najmniej jedną paczkę. Wykorzystuje ją zarówno na piknikach, przy grillu, wyjazdach oraz w samochodzie.

Jedyną wadą tych chusteczek jest to, że nie zawsze wyciągają się pojedynczo. Wszystkiego jednak można się nauczyć i należy przytrzymać wyciągane chusteczki drugą ręką.

Wg. Producenta:

  • Chusteczki nawilżane Linteo Baby są nasączone mleczkiem pielęgnacyjnym z wyciągiem z mniszka lekarskiego
  • Czyszczą, zmiękczają i chronią skórę przed powstawaniem odparzeń. Nie zawierają parabenów i emulgatorów PEG, dzięki czemu zmniejszają ryzyko powstawania alergii
  • Utrzymują naturalne PH skóry, bez alkoholu, testowane dermatologicznie
  • Materiał – 50% wiskoza i 50% poliester

Produkt jest godny polecenia i zawsze za każdym razem to robię. Otrzymuję podziękowania i świetną opinię od tych osób. Warto jest zatem spróbować chusteczek Linteo Baby Soft and Cream za ok. 3 zł, za opakowanie. Można je dostać w sieciach sklepów Carrefour.

About The Author

Number of Entries : 43

Leave a Comment

*

code

© 2013 Autor MojaLegia.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Scroll to top