Pianotwory czyli aromatyczna kąpiel w wannie dla dzieci od lat trzech Reviewed by Momizat on . Dzieci przeważnie uwielbiają kąpiel i figle wodne. U mnie w domu wieczorne zabawy w wannie od malutkiego są czymś ważnym i kultywowanym. Każde dodatki i nowości Dzieci przeważnie uwielbiają kąpiel i figle wodne. U mnie w domu wieczorne zabawy w wannie od malutkiego są czymś ważnym i kultywowanym. Każde dodatki i nowości Rating: 0
You Are Here: Home » GRY i ZABAWY z Tatą » Pianotwory czyli aromatyczna kąpiel w wannie dla dzieci od lat trzech

Pianotwory czyli aromatyczna kąpiel w wannie dla dzieci od lat trzech

Pianotwory czyli aromatyczna kąpiel w wannie dla dzieci już od lat trzech

Dzieci przeważnie uwielbiają kąpiel i figle wodne. U mnie w domu wieczorne zabawy w wannie od malutkiego są czymś ważnym i kultywowanym. Każde dodatki i nowości do kąpieli zatem biorę w ciemno i tak było z Pianotworami. Ciekawa nazwa, opakowanie mocno kolorowe krzyczące do mnie kup mnie, kup! Przynajmniej moje dziecko tak to odbierało.

Pianotwory to nic innego jak milutkie w dotyku i pięknie pachnące torebki, wypełnione kolorowym płynem, całkowicie rozpuszczalne w wodzie. Niby nic odkrywczego, wszystkie płyny tworzące pianę są kolorowe i pachnące. Te jednak są bardzo delikatne i super milutkie, oraz fantastycznie pachną. Forma kapsułek – torebeczek jest ciekawsza niż wlewany płyn do kąpieli i bardzo atrakcyjna dla dzieci. W opakowaniu znajdziemy tylko dziewięć Pianotworów – po trzy zapachy, limonki, truskawki, oraz pomarańczy.

Wzór chemiczny jest dla mnie niemalże doskonały jeśli chodzi o zapach i kolor. Po użyciu Pianotwora roznosi się w całej łazience przyjemny lekki i świeży zapach. Woda robi się miękka i równie przyjemna, a piana gęsta i długo wytrzymuje. Zwykle kiedy użyję taniego płynu do kąpieli już po kilku minutach piana znika. Dobre płyny tworzą gęstą pianę i mają ciekawe aromaty. Ale nie spotkałem się jeszcze z płynem do kąpieli, który zostawia po kilkunastu minutach pianę na dnie wanny po spuszczeniu wody.

Piana pozostała przez Pianotwory w wannie po spuszczeniu wody

Piany nie jest może bardzo dużo. Kapsułki nie dają obfitej piany, ale utrzymuje się ona naprawdę długo oraz wytwarza bąbelki średniej wielkości. Nie za duże ani nie za malutkie.

Pianotwory wzbogacają kąpiel o witaminy  A, E i D. Zawierają w składzie olejek awokado, który rzekomo wpływa pozytywnie na skórę. Rzeczywiście po kąpieli i w jej trakcje, skóra jest Serduszko utworzone z piany w wannie uzyskane przez Pianostworymiękka i przyjemna, nie ma efektu suchości. Za drugim razem po użyciu kapsułki podczas zabawy utworzyło się serduszko. Pierwszy raz coś takiego widziałem. Ciekawe zjawisko.

Dla małych dzieci wszystko może wydawać się ciekawe i nowe. Tato! dlaczego torebki rozpuszczające się w wodzie? No właśnie dlaczego? To jedno z pierwszych pytań, które pojawiło się po użyciu Pianotwora. Zabawy z pianą i znikaniem jej w dłoniach to również ciekawa zabawa. Dzieciaki przecież nie wiedzą czemu i gdzie znika piana. Można pokazać dziecku jak mała torebeczka z płynem zmienia wodę i jej właściwości. Można szukać wraz z dzieckiem analogii i na warsztat wziąć robienie zupy, przyrównując przyprawy do Pianotworów.

U mnie Pianotwory na razie są hitem kąpieli, kolorowa woda już nie wystarcza, kiedy można sobie wziąć Pianotwora i zrobić pachnącą zabawę. Dzieciom taka opcja przypada szybko do gustu i nie mogą się bez niej obejść. Trzeba będzie zobaczyć, czy Auchan oferuje na stałe ten produkt. Jeśli nie, czas poszukać zamiennika, jeśli w ogóle taki jest.

About The Author

Number of Entries : 43

Leave a Comment

*

code

© 2013 Autor MojaLegia.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Scroll to top